A68/524
ZÁVĚSNÝ TALÍŘ
20. stol.
Hlubší kruhový fajánsový talíř se širokým okrajem, napodobující habánské výrobky, opatřený bílou krakelovanou glazurou a malovaný lehce stylizovanými lidovými květinovými motivy v barvách vysokého žáru, v zeleném věnci na horním okraji iniciály "IHS" s křížem a letopočtem "1695".
Ø 32 cm.
Tištěná značka "COPIE", štětcová zn. "BK".