Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Čajový servis Pompei Gold

A68/565

ČAJOVÝ SERVIS POMPEI GOLD

Itálie, Doccia, Societá Ceramica Richard-Ginori, 20. stol.
Sada sedmi širokých cylindrických šálků s hlubšími podšálky, bílý porcelán, zlacený ornamentální dekor "Pompei Gold". Spolu: obdélný podnos se zkosenými rohy, s modrým a zlaceným dekorem hudebních a florálních motivů. V. šálku 5,8 cm, Ø podšálku 13,8 cm, podnos 26x19 cm. Zeleně tištěné podglazurní značky "Richard Ginori ITALY" a černo-zlaté nadglazurní "FINEST IN CHINA SINCE 1735"; modře tištěná zn. "BH VINCENNES FRANCE", zeleně "GIRAUD LIMOGES FRANCE" a modře "Hand Painted". Stav A-B.