A68/619
Anonym
JOSEF S JEŽÍŠKEM
Střední Evropa,
18. stol.
Olej na dřevěné desce, 20,5x13 cm. Rámováno.
Stav B/C.
Místy poškození požerem hmyzu.
Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.