Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Votivní obraz

A68/620

Anonym

VOTIVNÍ OBRAZ

Dolní Rakousko, 18. stol.
Olej na plátně, 90,5x70 cm. Rentoilováno. Rámováno. Dílo znázorňuje epitaf neznámé měšťanské rodiny, ve spodní části malby jsou její členové zobrazeni v prostém přírodním prostoru. Nad nimi čtyři milostná vyobrazení poutních míst. Stav odpovídající stáří. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.