Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Soubor šesti siluetek

A68/688

SOUBOR ŠESTI SILUETEK

19. - 20. stol.
Soubor šesti ženských a mužských siluetek různých rozměrů, min. 8x6 cm, max. 24x22 cm, kvaš, tuš a koláže na papíře. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.