Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvojice siluetek

A68/689

DVOJICE SILUETEK

Bavorsko, Čechy, 1. třetina 19. stol.
Dvojice profilových portrétů zachycujících mladého muže a starší dámu v čepci. Rytá zlatá fólie na černém podkladu, resp. vystřižený černý papír na bílém pozadí, adjustováno v zlacených dřevěných rámech (11,5x9 cm a 12x12,5 cm) se závěsem, zaskleno. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.