Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Trojice pečetidel

A68/695

TROJICE PEČETIDEL

Francie, Dieppe, posl. čtvrt. 19. stol. - 1. třetina 20. stol.
Pečetidlo ze zlaceného stříbra s rukojetí v podobě figurální řezby ve slonovině, znázorňující trojici puttů. Spolu: artdecové pečetidlo z bronzu s bakelitovou rukojetí a figurální slonovinová rukojeť představující vojáka s puškou, d. 6,5-9 cm. Stav A-B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.