Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Ženský akt

A70/016

Jan Bauch (1898-1995)

ŽENSKÝ AKT

1948
Dvojice grafik - suchá jehla na papíru, 30,4x39,8 cm a 39,8x30,4 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Jan Bauch 1948". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 400 Kč