Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Ženský akt

A70/017

Jan Bauch (1898-1995)

ŽENSKÝ AKT

1948
Suchá jehla na papíru, 42,7x28,3 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Jan Bauch 1948". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč