A70/024

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

BEZ NÁZVU

Soubor dvou grafik. Lept, aut. tisk, 16,3x22,3 cm (výřez pasparty), 20,7x39,5 cm (rám), tužkou sign., čísl. "1/6". Litografie, 31,5x39,3 cm (výřez pasparty), 45,3x60 cm (rám), sign., čísl. "5/30". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku