Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Tvář ženy s motýlem a Tvář ženy

A70/023

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

TVÁŘ ŽENY S MOTÝLEM A TVÁŘ ŽENY

Dvojice grafik - litografie na papíru, 2x 21x15 cm (35,4x25,4 cm), sign. tužkou dole uprostřed "L. Jiřincová". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč