Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Vermeerova dívka čtoucí dopis

A70/034

Jiří Anderle (1936)

VERMEEROVA DÍVKA ČTOUCÍ DOPIS

1980
Suchá jehla na papíru, 97,5x65 cm, zn., sign. a dat. tužkou v tisku dole "Vermeerova dívka čtoucí dopis, Jiří Anderle, 24. V. 1980". S věnováním "Tisk pro Alexandra Skalického". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku