Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Fragment č. 1 - Vox Humana

A70/033

Jiří Anderle (1936)

FRAGMENT Č. 1 - VOX HUMANA

1979
Lept a suchá jehla na papíru, 96,5x76,5 cm, sign., dat. a zn. vlevo dole "Jiří Anderle 79". Vlevo dole věnování: "Zkušební tisk pro Alexandra Skalického". Tento zkušební tisk existuje v této podobě v tomto jediném originálu a je to zároveň největší známý tisk Jiřího Anderleho. Rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Vydražená cena: 50 000 Kč