A70/065
Michael Rittstein (1949)
VRAŽDA V KUCHYNI
1982
Barevná litografie na papíru, 51,6x73,2 cm, čísl. a sign. tužkou pod tiskovou plochou "20/35, M. Rittstein", verso "Vražda v kuchyni 1982, litografie, M. Rittstein".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.