A70/067
Michael Rittstein (1949)
BEZ NÁZVU
1986
Barevná litografie na papíru, 52,1x36,6 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "7/50, M. Rittstein 86".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.