A70/080
Jan Bauch (1898-1995)
KYTICE
1959
Olej na plátně, 91x70,8 cm, dat. a sign. vpravo dole "1959 Jan Bauch".
Srov. např.: Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 257, obr. 194 (Kytice, 1965, olej / plátno, 74x54 cm, soukromá sbírka) a s. 285, obr. 226 (Kytice, 1975, olej / plátno, 74x55 cm, soukromá sbírka).
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.