A70/084
Jan Bauch (1898-1995)
STOJÍCÍ AKT
1960
Tempera na papíru, 29x41,5 cm (výřez pasparty), 57x68,5 cm (rám), dat. a sign. vpravo dole "1960 Jan Bauch".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.