A70/122
Josef Liesler (1912-2005)
BEZ NÁZVU
1975
Akvarel a tuš na papíru, 22x49,5 cm, sign. a dat. v obrazové ploše "Liesler 75".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.