A70/128
Michael Rittstein (1949)
"ZA"
1999
Kombinovaná technika - akryl, olej na plátně, 135x155 cm, sign. a dat. vpravo dole "M. Rittstein 99". Zezadu na blindrámu značeno "Lípa M. Rittstein 99".
V souborné monografii Jan Kříž: Michael Rittstein - vlhkou stopou, 2007, je obraz reprodukován a popsán s názvem "Za", přestože autorský přípis na blindrámu je Lípa, podobně i rozměr není udán přesně, což se objevuje i u dalšího v monografii uvedeného díla, Spagety (macarony).
Vystaveno 29. 9. - 24. 10. 1999 v Galerii Václava Špály.
Lit.: Jan Kříž: Michael Rittstein - vlhkou stopou, 2007, reprod. s. 248. Zde nesprávně uvedený rozměr 120 x 135 cm.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.