A70/127
Michael Rittstein (1949)
PÁD
1986-1989
Kombinovaná technika na papíru - tuš, akvarel, tempera, 68,5x86 cm, sign. a dat. vpravo dole "M. Rittstein 86-89".
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.