A71/119
Alois Kalvoda (1875-1934)
STARÝ HROZENKOV
Olej na kartonu, 26,5x36 cm, sign. vlevo dole "A. Kalvoda". Rámováno. Stav A/B. Zadní strana opatřena štítkem "Ústřední závod umělecký F. Topič, Praha 1, Národní 11".