Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Dvojice krajin

A71/138

František Fiala (1904)

DVOJICE KRAJIN

Olej na plátně, 50x60 cm, sign. vpravo dole "F. Fiala". Rámováno, zaskleno. Olej na sololitu, 30x40 cm, sign. vpravo dole "F. Fiala". Zadní strana opatřena štítkem a razítkem "Frant. Fiala, Česká 1 Brno, Krajina horská, olej, 38x25 cm, 1 800 Kč. Přijato do Českého fondu výtvarného umění 9. XI. 1971, ČFVU". Rámováno, zaskleno. Stav A/B.