Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Plavení koní

A71/140

Ludvík Vacátko (1873-1956)

PLAVENÍ KONÍ

Olej na malířském kartonu, 54,5x69,5 cm, sign. vpravo dole "Vacátko". Rámováno. Součástí položky je biografie Ludvíka Vacátka. "PLAVENÍ KONÍ - život a dílo malíře a sochaře Ludvíka Vacátka". Autor: Petr Kmošek. Vel. 29,5x21,5 cm, 216 s. Pevná vazba s přebalem. Vydalo nakladatelství Oftis Ústí nad Orlicí v roce 2008. Stav A/B.