A71/142
Joža Uprka (1861-1940)
BEZ NÁZVU
1922
Kresba uhlem na papíru, 61,5x38,5 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo nahoře "JU 22". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Stav A-B.