A71/144
Vratislav Nechleba (1885-1965)
RUSALKA
1919
Olej na plátně, 62,5x48,7 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. Nechleba 1919". Zn. na zadní straně "Nechleba/Rusalka". Rámováno.