A71/146
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
AKT S NÁSTOLCEM A BONBONIÉROU
10. - 20. léta 20. stol.
Olej na překližce, 96,3x64 cm, sign. vpravo dole "V. Košvanec". Rámováno.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.