Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Muchomůrky

A71/152

Emil Weirauch (1909-1976)

MUCHOMŮRKY

Tempera na kartonu, 24x32 cm (výřez rámu), 32x40 cm, sign. vpravo dole "Weirauch". Rámováno, zaskleno. Stav A.