A71/152
Emil Weirauch (1909-1976)
MUCHOMŮRKY
Tempera na kartonu, 24x32 cm (výřez rámu), 32x40 cm, sign. vpravo dole "Weirauch". Rámováno, zaskleno. Stav A.