A71/151
Andrej Bělocvětov (1923-1997)
ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNEM
1945
Olej na plátně, 65,5x56 cm, sign. a dat. vlevo nahoře "Bělocvětov 45". Rámováno.