A71/162
Štefan Prukner (1931-2011)
PIARGSKÁ BRÁNA
1972
Olej na plátně, adjustováno na sololitové desce, 47x60,5 cm, sign. vlevo dole "Prukner", zn. vpravo dole "7X, 71". Rámováno.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.