A71/164
Štefan Prukner (1931-2011)
KRÁL
1974
Olej na kartonu, 50x35 cm, sign. a dat. vpravo dole "Prukner 74". Rámováno.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.