A71/165
Štefan Prukner (1931-2011)
CHRÁMOVÉ PRŮČELÍ
1977
Olej na kartonu, 33,8x29 cm, sign. a dat. vlevo dole "Prukner 77". Rámováno.
Zadní strana: "Panu Jiřímu Sobotkovi daroval Š. Prukner 1977".
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.