A71/336
MÍSA
Čechy, Kamenický Šenov, sklářská škola K. u. K. Fachschule Steinschönau,
2. desetiletí 20. stol.
Mísa kruhového půdorysu z bezbarvého skla, broušená, ve spodní části fasetovaná, malovaná švarclotem a transparentními barevnými emaily: čtyři medailony se stínovými výjevy z pohádek na matném podkladu, okolo drobné kvítky a ornamenty, zlacené obruby.
Ø 22,5 cm, v. 9,5 cm.