A71/473
TROJICE ŠÁLKŮ S PODŠÁLKY
Čechy, 2. čtvrt. 19. stol.: Loket, Gebrüder Haidinger (1839), Benedikt Knaute a Portheim & Sohn
Tři porcelánové šálky s podšálky, dva širší a jeden vyšší s převýšeným uchem, žebrovaný a reliéfní dekor, zlacená štafáž, ev. s červenými akcenty / zeleným fondem a černou malbou, florální a ornamentální motivy.
V. šálků 6 cm a 9,5 cm, Ø podšálků 16 cm a 15 cm.
Vtlačené značky "paže s mečem" s trojmístným letopočtem "839", "BK" a "P&S", vtlač. číslice a štětcové zn.