Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Šálek s podšálkem - chinoiserie

A71/474

ŠÁLEK S PODŠÁLKEM - CHINOISERIE

Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas, 2. třetina 19. stol.
Zvonovitý šálek s podšálkem, porcelán, pestře malováno motivy stromů, ptáků a groteskně stylizovaných figurek Číňanů s lampiony, zlacená štafáž. V. šálku 7 cm, Ø podšálku 14,3 cm. Vtlačená značka "S" a číslice. Stav A.