A71/474
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM - CHINOISERIE
Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas,
2. třetina 19. stol.
Zvonovitý šálek s podšálkem, porcelán, pestře malováno motivy stromů, ptáků a groteskně stylizovaných figurek Číňanů s lampiony, zlacená štafáž.
V. šálku 7 cm, Ø podšálku 14,3 cm.
Vtlačená značka "S" a číslice.