A71/481
STOLNÍ HODINY
Čechy, Dubí u Teplic, B. Bloch,
20. léta 20. stol.
Stolní hodiny v dekorativní porcelánové skříni, celoplošně zdobené kobaltovým fondem, barevně tištěnými motivy, listry a zlacením. Metalický ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a opatřen dvojicí modřených ruček.
V. 26 cm.
Modře tištěná nadglazurní značka včelího úlu, štětcová zn. 7783/2975, stroj značen výrobcem (Aktiengesellschaft für Uhrenfabrikation Lenzkirch).
Vlasové praskliny v oblasti soklu, nefunkční, včetně klíče.