A71/487
ŽARDINIÉRA
Japonsko, Sacuma, období Meidži
Porcelánové vědérko zdobené nadglazurní malbou v převládajících červených tónech se zlacením: figurální scéna na terase, páv a dvě kruhové veduty. Opatřeno dekorativním řezbovaným podstavcem - v. 11 cm.
V. 18 cm, Ø 12,5 cm.
Značeno na podední.
Drobné praskliny v oblasti ucha, retuš na okraji.