Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Pětice miniatur

A71/490

PĚTICE MINIATUR

Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas, Dolní Chodov, Portheim & Sohn, Německo, Selb, Rosenthal, 19. - 20. stol.
Soubor 5 ks porcelánových figurálních miniatur: selka, žena s dítětem, chlapec, orientálec a fantaskní tvor s opičími rysy (božstvo či démon), vše pestře malováno, tónované inkarnáty, zlacené detaily. V. 4 - 7,5 cm. Zeleně tištěná zn. "Rosenthal Bavaria", vtlačené značky "S" (2x) a "P&S", 1 ks neznačen. Stav A-B.