Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Zlaté kapesní hodinky

A71/704

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko, okolo 1900
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky (vnitřní plášť - obecný kov), vnější plášť zdoben gravírovanými florálními ornamenty a kartuší s iniciálou "KB", béžový emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou. Strojek s kotvovým krokem, na vnitřní straně pláště značeno "ANCRE 15 RUBIS LIGNE DROITE - LEVEES VISIBLES / DOUBLE PLATEAU SPIRAL BREGUET", č. 8071 11, ryzostní č. "14 K", R-U punc. zn. pro cizí zboží Z-29, Ø 5 cm, v etuji značené razítkem "Gabriel Borůvka zlatník - Olomouc 1. Palackého 25.". Stav A. Funkční, jdoucí.