A71/756
DAGUERROTYPIE
2. třetina 19. stol.
Portrét ležící ženy, patrně posmrtný, daguerrotypie v původní kazetě, na vnitřní straně víka značeno jménem portrétované. 7x9,5 cm, celkový rozměr 12,5x15 cm.
Stav A-B.
Poškozená kazeta.