Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Daguerrotypie

A71/756

DAGUERROTYPIE

2. třetina 19. stol.
Portrét ležící ženy, patrně posmrtný, daguerrotypie v původní kazetě, na vnitřní straně víka značeno jménem portrétované. 7x9,5 cm, celkový rozměr 12,5x15 cm. Stav A-B. Poškozená kazeta.