Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Zpráva trosečníkova. Cyklus osmi suchých jehel

A72/187

Pavel Čampulka (1943)

Bertolt Brecht (1898-1956)

ZPRÁVA TROSEČNÍKOVA. CYKLUS OSMI SUCHÝCH JEHEL

1982
Vel. 4°, 29x21 cm. Nestránkováno, česky, básně Bertolta Brechta přeložil Ludvík Kundera. Volné archy v papírové obálce. Titulní strana tištěna v černé barvě. Obsahuje 8 tužkou signovaných a datovaných suchých jehel Pavla Čampulky. Vydáno jako mimořádný bibliofilský tisk k 85. výročí narození B. Brechta. Celkový náklad 25 číslovaných výtisků podepsaných grafikem (pod grafikami) a překladatelem (v tiráži) a určených přátelům obou, přátelům B. Brechta a členům Spolku českých bibliofilů. Tento exemplář nese číslo 5. Uloženo v kartonovém pouzdru s plátěným potahem. Výborný stav, pouze okraje obálky lehce roztřepené a ušpiněné.