Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Hry na časy - Horaria

A72/192

Jindřich Pileček (1944-2002)

Ludvík Kundera (1920-2010)

HRY NA ČASY - HORARIA

1983
Vel. 8°, 21x15 cm. Nestránkováno, česky. Volné archy v papírové obálce. Obsahuje 4 originální číslované, signované a datované lepty Jindřicha Pilečka. V počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků spolu s autory sestavil Dr. Jan Vykoukal, vydáno jako svazek 5 edice Velen, tištěno na ručním papíru z Velkých Losin. Tento exemplář nese číslo 33. Perfektní stav.