A72/192
Jindřich Pileček (1944-2002)
Ludvík Kundera (1920-2010)
HRY NA ČASY - HORARIA
1983
Vel. 8°, 21x15 cm. Nestránkováno, česky. Volné archy v papírové obálce. Obsahuje 4 originální číslované, signované a datované lepty Jindřicha Pilečka. V počtu 60 číslovaných neprodejných výtisků spolu s autory sestavil Dr. Jan Vykoukal, vydáno jako svazek 5 edice Velen, tištěno na ručním papíru z Velkých Losin. Tento exemplář nese číslo 33. Perfektní stav.