Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Interea pendent dulces cireum ubera nati, casta pudicitiam servat domus

A73/063

Francesco Pedro (1749-1806)

INTEREA PENDENT DULCES CIREUM UBERA NATI, CASTA PUDICITIAM SERVAT DOMUS

18. stol.
Mědirytina na papíru, 57x44 cm. Výjev z Vergilia podle Albaniho předlohy, značeno zleva dole "Albani Pinx. Fran. Pedro Sculp: apud Nic: Cavalli Venetis". Skvrny na spodním a levém okraji, přeložení vertikálně středem, podlepená trhlina v pravém spodním rohu mimo tiskovou plochu.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč