Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Soubor 6 grafických listů

A73/066

Různí autoři

SOUBOR 6 GRAFICKÝCH LISTŮ

18. - 19. stol.
Letící Amor s lanem a holí z cyklu fresek Storie di Diana od malíře Domenichina v Palazzo Giustiniani-Odescalchi v Bassanu. Mědirytina na papíru, 17,9x16,1 cm, zn. "Domenicus Zamper. pin. / Petrus Ferlonus delin. / Hieronymus Frezza sculsit Romae Superiorum Lic.". Carl Heinrich Wenng (1787-1854): "Fliehende Familie". Litografie na papíru, 13,8x11,3 cm. Dvojice rytin podle maleb Thomase Stotharda (1755-1834), obdobné rozměry 17,5x11 cm, rytci William Angus (c. 1752–1821) - Platte XII. a Joseph Collyer (1748-1827) - Platte VII., vydal Harrison & Co. v roce 1781. Oba listy paspartovány. Rebeka a Eliezer u studny, mědirytina na papíru, 26x31 cm, rytec Ferdinand Anton Krüger (1795-1857), podle malby Augusta Richtera (1801-1873), vydáno 1831. La Maitresse d`École. Mědirytina na papíru, 23,5x19 cm, podle malby Caspara Netschera (1639-1684), rytec Robert de Launay (1750-1814). Paspartováno. Některé listy lehce skvrnité, celkově dobrý stav.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč