Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Portrét dívky s dubovým věncem

A73/078

Václav Hollar (1607-1677)

Martin Schongauer (1448-1491)

PORTRÉT DÍVKY S DUBOVÝM VĚNCEM

1646
Lept na ručním papíru, 11,5x8,8 cm, zn. a dat. nahoře v tisku "Martin Schön inu: / WHollar fecit 1646". Ref.: Parthey Pennington P1641. Publ.: Jutta Dresch, Wenzel Hollar 1607-1677: Radierungen aus dem Kupferstichkabinett der Staatlichen Kunsthalle Karlsruhe, 1990, s. 88.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 5 000 Kč