Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Svatý Jan Sarkander hledá útočiště před posvátným obrazem Panny Marie Čenstochovské

A73/102

SVATÝ JAN SARKANDER HLEDÁ ÚTOČIŠTĚ PŘED POSVÁTNÝM OBRAZEM PANNY MARIE ČENSTOCHOVSKÉ

Morava, 18. století
Mědirytina na papíru, 24,6 x 33 cm. Na zadní straně zbytky vygumovaných rukopisných poznámek, nečitelný otisk razítka a tužkou psaná poznámka Tisk brněnský. Okraj 3-5 mm, nepoškozené, dobový tisk.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč