Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Romantická skalnatá krajina se stafáží

A73/132

Neznámý autor

ROMANTICKÁ SKALNATÁ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

18. stol.
Kresba perem lavírovaná akvarelem na papíru, 23x32,1 cm. Verso rukopisné přípisy. Paspartováno. Provenience: sbírka Sternberg - Manderscheid (František Josef, hrabě ze Šternberka a Manderscheidu, 1763-1830, český šlechtic, mecenáš a osvícenec)

Vyvolávací cena: 10 000 Kč