A73/215
František Volf (1897-1983)
ŽENSKÝ AKT PŘI TOALETĚ
1946
Kombinovaná technika (tuš a pastel) na papíru, 33,7x25,9 cm, signováno a datováno vpravo nahoře. Papír zezadu lehce skvrnitý, nepatrná perforace na horním okraji (list ze skicáře).
Rámováno, zaskleno.
Vyvolávací cena: 600 Kč
Vydražená cena: 1 700 Kč
Vydražená cena: 1 700 Kč