Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Ženský akt při toaletě

A73/215

František Volf (1897-1983)

ŽENSKÝ AKT PŘI TOALETĚ

1946
Kombinovaná technika (tuš a pastel) na papíru, 33,7x25,9 cm, signováno a datováno vpravo nahoře. Papír zezadu lehce skvrnitý, nepatrná perforace na horním okraji (list ze skicáře). Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 600 Kč
Vydražená cena: 1 700 Kč