Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Bez názvu

A73/227

Marina Richter (1962)

BEZ NÁZVU

2004
Lept na papíru, 20x15,8 cm, čísl., sign. a dat. dole uprostřed "79/130 Marine Richter 2004". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 200 Kč