Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Postava

A73/340

Bohumír Matal (1922-1988)

POSTAVA

1984
Olej na sololitu, 35x25 cm, adjustováno na dřevěném rámu, sign. a dat. vlevo dole "MATAL 84", verso "MATAL 84 POSTAVA.". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Vydražená cena: 66 000 Kč