A73/341
Vladimír Svoboda (1937)
"ČIMČARY"
2003
Olej na překližce, 62x82 cm. Abstraktní kompozice inspirovaná ptačími motivy, jeden z námětů tvorby mistra nacházejícího nevyčerpatelný zdroj námětů v tajuplném světě přírodních krás a skrytých symbolech biblických textů. Signováno rytou signaturou vpravo od středové osy obrazu. Rámováno.
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 21 000 Kč
Vydražená cena: 21 000 Kč