Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > "Čimčary"

A73/341

Vladimír Svoboda (1937)

"ČIMČARY"

2003
Olej na překližce, 62x82 cm. Abstraktní kompozice inspirovaná ptačími motivy, jeden z námětů tvorby mistra nacházejícího nevyčerpatelný zdroj námětů v tajuplném světě přírodních krás a skrytých symbolech biblických textů. Signováno rytou signaturou vpravo od středové osy obrazu. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 21 000 Kč